بسم رب المهدی

وبلاگ شخصی حامد ونک

بسم رب المهدی

وبلاگ شخصی حامد ونک

بسم الله
من دانشجوی رشته معارف اسلامی و علوم سیاسی دانشگاه امام صادق (علیه السلام) هستم. این وبلاگ هم صفحه ای شخصی است برای من که بتونم یادداشت ها و خاطرات روزانه ام رو قرار بدم. از همه دوستان و بازدید کنندگان این وبلاگ درخواست می کنم که من رو با نکته هاشون، راهنمایی کنن.
یا علی

طبقه بندی موضوعی
آخرین مطالب

بسم رب الشهداء و الصدیقین

سلام

من در سال 1372 در شهر مقدس قم به دنیا آمدم. تحصیلات ابتدایی تا دبیرستان را در مدارس مختلفی در قم گذراندم. دوران راهنمایی را در مدرسه علامه طباطبایی(ره) درس می خواندم و دبیرستان را هم در دبیرستان های ماندگار امام صادق (علیه السلام) و دبیرستان نمونه دولتی شهید فهمیده (ره) گذراندم. دوران دانش آموزی را با موفقیت پشت سر گذاشتم و در سال چهارم و در کنکور سال 1391 شرکت کرده و با رتبه 4500 رشته ریاضی، در رشته مهندسی مکانیک قم و رشته معارف اسلامی و علوم سیاسی دانشگاه امام صادق (علیه السلام) پذیرفته شدم و الان هم در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستم.

از دوران راهنمایی به عضویت بسیج درآمدم و از سال 87 عضو فعال بسیج بودم. در دوران قبل از دانشگاه فعالیت های مختلفی در مسجد علی ابن ابیطالب (علیه السلام) و پایگاه 5 شهید زین الدین (ره) انجام دادم. در مسجد علی بن ابیطالب(علیه السلام) مدتی در کانون فرهنگی فعالیت می کردم و در پایگاه بسیج هم حدود یک سال فرمانده دسته گردان عاشورا، و حدود 1 سال هم جانشین گروهان یگان امنیتی امام علی (علیه السلام) قم بودم. ولی بعد از آن به علت این که در تهران مشغول به تحصیل شدم و دیگر نمی توانستم در قم فعالیت داشته باشم، از انجام این فعالیت ها باز ماندم. به همین دلیل اکنون در روابط عمومی هیأت میثاق با شهدای بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (علیه السلام)  و در هیأت تحریریه ماهنامه حیات بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(علیه السلام) مشغول به فعالیت هستم.


بار قبلی که این مطلب را نوشتم، بعد از ظهر 25 تیر 1392 بود و امروز چهارشنبه 15 آبان 1392 است که دوباره این مطلب را به روز رسانی می کنم. از شما دوستان هم بابت این که این صفحه را خواندید ممنونم و منتظر نظرات و انتقادات شما هستم.

یا علی

التماس دعا

عکس خودم